Futbolcu Achraf Hakimi’nin Boşanma Davası Açan Eşine Nafaka Ödememek İçin Başvurduğu Yöntem Pes Dedirtecek!

Achraf Hakimi hakkında mart ayında tecavüz soruşturması açılmış ve eşi Hiba Abouk bu gelişmenin ardından futbolcuyla ayrılmak için girişimlere başlamıştı. PSG’nin Faslı futbolcusu Achraf Hakimi’den ayrılmak isteyen eşi Hiba Abouk boşanma davası açmıştı. Boşanmak için Achraf Hakimi’nin mal varlığının yarısını talep etmesine rağmen futbolcunun hiçbir mal varlığı olmadığı ortaya çıktı.

Ayrıntılara birlikte bakalım.

Achraf Hakimi 24 yaşındaki bir kadına tecavüz etmekle suçlanmasının ardından eşi tarafından boşanma davası açılmıştı.

Fransız savcılar, Paris Saint Germain’in yıldız futbolcusu Achraf Hakimi hakkında bir kadına tecavüz ettiği suçlamasıyla soruşturma başlatıldığını resmen açıklamıştı.

Boşanma davasında ise ilginç bir olay yaşandı. Hiba Abouk, mal varlığının yarısını talep etti fakat Achraf Hakimi’nin üstüne kayıtlı hiçbir şey olmadığı ortaya çıktı.

Achraf Hakimi tüm mal varlığını annesi Sadia Mouth’ın üzerine yaptığı için üzerinde hiçbir şey gözükmüyor. Uzun zamandır tüm mal varlığını annesi üzerine taşımaya başlayan futbolcu neredeyse beş parasız…

Faslı futbolcu kesintiler dahil olmak üzere Fransız kulübünden yıllık 12 milyon Euro’nun üzerinde bir maaş alıyor.

Aktris olan Hiba Abouk’un Instagram’da 1.6 milyon takipçisi bulunuyor. Aralarında Sergio Ramos, Ronaldo, Mbappe gibi süperstarların olduğu kişiler Hiba Abouk’u takip ediyor.

Bakalım bu boşanma davası nasıl sonuçlanacak…

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir