Victoria Beckham şaşkınlık yarattı! Ünlü modacı iki yıldır aynı montu giyiyor

Dünyaca ünlü eski İngiliz futbolcu David Beckham ve modacı eşi Victoria Beckham, 1999 yılından beri mutlu bir evlilik sürdürüyor. Brooklyn, Romeo, Harper, Cruz isimlerinde dört çocuğu bulunan ünlü çift, sosyal medya paylaşımları ve özel hayatlarıyla sık sık gündeme geliyor.

24 YILLIK EVLİLİĞİN SIRRINI AÇIKLADI

Öte yandan, David Beckham evliliğin sırrını paylaşırken “Her zaman farklı yönlere giden dört çocuğumuz var ama birbirinize zaman ayırmaya öncelik vermeniz gerekiyor. Hep bunu yaptık ve işe yarıyor gibi görünüyor” ifadelerini kullanmıştı.

KIZINI PARKA GÖTÜRDÜ

Victoria Beckham, geçtiğimiz gün 12 yaşındaki kızı Harper’ı, milyonlar değerindeki malikanelerine yakın bir parkta kurulan yeni yıl eğlence parkına götürdü.

BİR GİYDİĞİNİ BİR DAHA GİYMEZDİ!

Harper, burada kurulan lunaparktaki oyuncaklara binerken Victoria Beckham da arkadaşlarıyla eğlenen Harper’ın bol bol fotoğrafını çekti. Etraftakilerin ilgisini çekmemek için son derece sade giyinen yıldız isim siyah taytı ve siyah kabarık montunu başındaki şapkayla tamamlayıp baştan aşağı siyahlara büründü.

GEÇEN YIL DA GİYMİŞTİ

Sade görünümüyle dikkat çeken Victoria Beckham’ın geçen yılki eski montunu hâlâ kullanması ise şaşkınlık yarattı. Victoria Beckham aynı montu geçen yıl da giymiş, bu kez şapka yerine bir bereyle kombinlemişti.

 

 

 

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir